Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
XXIII Konwent Gier Fantastycznych

XXIII Konwent Gier Fantastycznych

Klub Jędruś

17-18 grudnia 2005 r.

Tradycyjny zlot graczy z całej Polski odbędzie się jak zwykle w Klubie JĘDRUŚ w dniach 17 i 18 grudnia br.(sobota i niedziela). Zapraszamy graczy i wszystkich zainteresowanych już od dziewiątej rano w sobotę!

Organizatorzy przewidują turnieje gier strategicznych: Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40000 oraz The Lord Of The Rings, a także turnieje gier karcianych: Pokemon, Yu-Gi-OH!.
Dla członków Klubu Gier Fantastycznych zorganizowane zostanie także tradycyjne spotkanie wigilijne.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE