Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Mikołajkowy maraton fitness

Mikołajkowy maraton fitness

Klub Mirage

3 grudnia 2016 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przygotował wspaniały prezent na Mikołajki dla wszystkich zwolenniczek zdrowego i aktywnego stylu życia oraz dobrej zabawy.

Wstęp: 15 zł

W programie m.in. zajęcia z latinoaerobiku, zumby oraz jogi. Nie zabraknie dawki pozytywnej energii a kto wie może zawita sam święty Mikołaj i to z prezentami, a może jeszcze inny równie pożądany przez panie gość....

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE