Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Mikołaj tuż, tuż

Mikołaj tuż, tuż

Klub 303

4 grudnia 2016 r. - godz. 16.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

W tym szczególnym dniu do Klubu 303 zawita znamienity Gość z dalekiej Laponii. Przybędzie na wspaniałych saniach ciągniętych przez magiczne renifery. W saniach znajdzie się miejsce na wszystkie wymarzone prezenty.

Wstęp: 5 zł

Zanim jednak przyjedzie Święty, będzie można pobawić się w zimowe gry oraz przygotować wspólny wierszyk dla Mikołaja. Szczegóły w Klubie.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE