Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Mikołajkowy podwieczorek

Mikołajkowy podwieczorek

Klub Herkules

6 grudnia 2016 r. - godz. 17.00, ul. gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29

Dzwonią już dzwoneczki, wesoło jest wszędzie, bo Święty Mikołaj do nas dziś przybędzie! Klub Herkules zaprasza na spotkanie ze św. Mikołajem.

Wstęp: 25 zł

Artyści przygotują dla dzieci spektakl pt. Przygody Franka bałwanka. Uczestnicy imprezy wspólnie poszukiwać będą Mikołaja. W programie oczywiście spotkanie ze świętym Mikołajem i rozdanie prezentów.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE