Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Zimowa opowieść Mikołajkowa

Zimowa opowieść Mikołajkowa

Klub Karino

7 grudnia 2016 r. - godz. 16.00, ul. Truskawkowa 4

Klub Karino zaprasza najmłodszych na mikołajkową imprezę. Szczegółowe informacje oraz zapisy w Klubie do 30 listopada 2016 r.

Dla uczestników zajęć w Klubie wstęp bezpłatny, pozostali chętni - 5 zł.

W programie znajdą się przedstawienie teatralne pt. Zimowa opowieść Mikołajkowa w wykonaniu Teatru Wiśniowego, zabawy animacyjne oraz oczywiście wizyta Świętego Mikołaja z prezentami.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE