Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Kwiecień w Klubie Rodziców - Klub Dukat

Kwiecień w Klubie Rodziców - Klub Dukat

Klub Dukat

5-26 kwietnia 2017 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń Klubu Rodziców w Klubie Dukat na kwiecień 2017 r.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

BABY CAFÉ - RODZINNA KAWIARENKA Z ATRAKCJAMI
Każda środa godz. 17.00-19.00

 • 5.04. – WIELKANOCNE, RODZINNE, SĄSIEDZKIE WARSZTATY DECOUPAGE W DUKACIE
  Podczas zajęć plastycznych przygotujemy wielkanocne ozdoby na świąteczny stół. Sąsiedzkie, rodzinne warsztaty przybliżą metody wykonywania rękodzieła plastycznego techniką decoupage. Powstaną wielkanocne jaja zdobione cekinami, ryżem, bibułą i kolorowymi wstążkami. Klub Dukat wszystkich mieszkańców do sąsiedzkiej integracji podczas naszych kolorowych warsztatów.
 • 12.04. – TAJEMNICZA LATERNA MAGICA NA PODUCHACH
  W ramach wydarzenia dla rodzin z dziećmi zostanie zaprezentowane multimedialne widowisko, pokaz slajdów i materiałów audiowizualnych z Narodowego Archiwum Cyfrowego oraz NINAteki. Na sali każdy z uczestników będzie mógł się rozsiąść na wygodnych poduchach i pozwolić sobie na chwilę relaksu w naszym ośrodku kultury. Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
 • 19.04. – WYPŁYWAMY NA SZEROKIE MORZA WYOBRAŹNI
  Uczestnicy spotkają się w działaniach plastycznych wykorzystując materiały o różnej formie i fakturze, wykorzystując ich barwę i strukturę do stworzenia małych i dużych dzieł sztuki. Warsztaty będą okazją do integracji rodziców i dzieci w twórczym działaniu.
 • 26.04. – SMAKI WIOSNY
  Zajęcia, które pobudzą zmysły i sprawią, że uczestnicy na nowo odkryją kolory nadchodzącej wiosny. Na warsztatach dzieciaki wraz z rodzicami wezmą udział w sensorycznych działaniach, które pozwolą zapachami i barwami poznać rozkwitającą wiosnę.

WARSZTATY ZE SPECJALISTAMI DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI
Poniedziałek godz. 18.00-19.00

 • 24.04. – KIPI KASZA
  Warsztaty mające na celu zwiększać świadomość rodziców na temat ważnej roli, jaką w naszej diecie odgrywa kasza. Będziemy poznawać jej nowe oblicza i przyglądniemy się ciekawym recepturom omawianym przez dietetyka.

powrót do listy zapowiedzi...

 

 

 

WCZYTYWANIE