Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Nowy Klub Rodziców w Klubie Karino - program na kwiecień

Nowy Klub Rodziców w Klubie Karino - program na kwiecień

Klub Karino

kwiecień 2017 r., ul. Truskawkowa 4

Program wydarzeń w nowo powstałym Klubie Rodziców w Klubie Karino na kwiecień 2017 r.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

KLUBOWA STREFA RODZICÓW

  • 26.04. GODZ. 16.00, SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
    Spotkanie dla rodziców i dzieci zainteresowanych uczestnictwem w Klubie Rodziców. Na spotkanie zaproszeni zostali koordynatorzy Klubu Rodziców działającego w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Podczas pierwszego organizacyjnego spotkania Anna i Piotr zaprezentują działalność Klubu Rodziców w swoim klubie, opowiedzą o doświadczeniach związanych z funkcjonowaniem Klubu Rodziców i zachęcą nowo powstałą grupę rodziców do aktywnego włączania się w planowane inicjatywy. W drugiej części spotkania koordynatorzy Klubu Rodziców w Klubie Jędruś poprowadzą rodzinne warsztaty kreatywne.
  • DWA DNI W TYGODNIU - PONIEDZIAŁKI I ŚRODY
    Rodzice i dzieci mogą bez żadnych ograniczeń korzystać z infrastruktury Klubu Karino.
  • ŚRODY - GODZ. 16.00-18.00, KLUBOWA STREFA RODZICÓW
    W ramach Strefy powstanie nieformalna przestrzeń dla rodziców i ich pociech. Dla dzieci będzie to możliwość do rozwoju, zabawy, nawiązywania więzi z rówieśnikami, uczenia się relacji w grupie. Dla rodziców Strefa będzie okazją do swobodnej rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi opiekunami. W tym czasie Rodzice będą mogli również skonsultować z koordynatorem swoje pomysły odnośnie programu Klubu Rodziców.

powrót do listy zapowiedzi...

 

 

 

WCZYTYWANIE