Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Kreatywne ekopodróże - Kosmiczna wioska

Kreatywne ekopodróże - Kosmiczna wioska

Klub Krzesławice

7 czerwca 2017 r. - godz. 9.00-12.00, ul. M. Wańkowicza 17

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak będzie wyglądać życie na naszej pięknej, choć już dość mocno wyeksploatowanej planecie za 20, 50 czy nawet 100 lat lub chcesz aktywnie chronić środowisko na Ziemi – to spotkanie będzie dla Ciebie!

Już 7 czerwca 2017 roku w godz. 9.00-12.00 zapraszamy wszystkich młodych ekologów do Klubu Krzesławice na trzecie zajęcia w ramach projektu Kreatywne Ekopodróże, dofinansowanego przez International Paper Polska sp. z.o.o. w ramach konkursu grantowego Pomocna gałąź.

Wstęp wolny.

Tym razem nie będziemy zwiedzać żadnego ze znanych nam obecnie krajów ani kontynentów. Udamy się natomiast w podróż do przyszłości oraz wybierzemy się w… kosmos! O przyszłości naszej planety i żyjących na niej istot opowie nam z naukowego punktu widzenia dr Jerzy Kowal z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Będzie on również modulatorem dyskusji, podczas której wspólnie z dziećmi nakreśli możliwe kierunki eko-rozwoju Ziemi.

Po wysiłku intelektualnym przyjdzie czas na tworzenie oraz kosmiczne zabawy. Innymi słowy – czeka nas prawdziwy odlot! Już dziś wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pokład naszej rakiety, która zawiezie ich wprost do kosmicznej wioski.

Do zobaczenia!

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty we współpracy z Klubem Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta i Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE