Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Pożegnanie lata w Krzesławicach

Pożegnanie lata w Krzesławicach

Klub Krzesławice

2 września 2017 r. - godz.15.00, ul. M. Wańkowicza 17

Koniec lata nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami. 2 września Klub Krzesławice oraz Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie zapraszają wszystkich tych, którzy chcąc złapać ostatnie promienie słońca, będą wspólnie obchodzić pożegnanie lata w plenerze. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 spektaklem dla dzieci w wykonaniu grupy teatralnej Eden. Od godz.16.00 dla wszystkich przygotowanych jest mnóstwo słonecznych gier i zabaw a wszystko przeplatane artystycznymi występami.

Gorące, rockowe szlagiery zaprezentuje Piotr Pitala – wokal i gitara oraz zespół Krzesławianki działający przy Klubie Krzesławice. Dzięki hojności firmy Inernational Paper - grantodawcy projektu Kreatywne ekopodróże będzie można uczestniczyć w tworzeniu eko-wiosek, wykonywać niezwykłe plastyczne eko-dzieła oraz obejrzeć wystawę podsumowującą działania projektowe. Ponadto, na szczęśliwca, który weźmie udział w loterii fantowej czeka rower niezbędny do podróży w słoneczne dni. Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych będą darmowe dmuchańce a dla starszych, zabawa przy muzyce na żywo w rytmie letnich przebojów.

Wstęp wolny!

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE