Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców: Zbiorowy portret rodzinny

Klub Rodziców: Zbiorowy portret rodzinny

Klub Karino

13 września 2017 r. - godz.16.00-17.00, ul. Truskawkowa 4

Zajęcia plastyczne wspierające rozwój emocjonalno - społeczny dzieci. Na zajęciach dzieci wspólnie z rodzicami wykonają zbiorowy portret mamy i dziecka – oparty na malowaniu dopełniającym: dziecko maluje coś, co symbolizuje jego rodzinę i podaje kartkę rodzicowi, które dodaje jakiś szczegół; na przykład jedna osoba maluje kształt głowy, dziecko wyraz twarzy, następnie na przemian otoczenie, krajobraz itd.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Działanie to pozwala zaobserwować zdolność do empatii i współdziałania, oraz wzajemną bliskość pomiędzy rodzicem a dzieckiem.
Prowadzący – Joanna Batko -spotkanie ze specjalistą, doświadczony pedagog w pracy z dziećmi i młodzieżą a WTZ

powrót do listy zapowiedzi...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE