Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Andrzejkowe czary mary - zabawa dla dzieci w Klubie Mirage

Andrzejkowe czary mary - zabawa dla dzieci w Klubie Mirage

Klub Mirage

22 listopada 2017 r. - godz. 9.30, os. Bohaterów Września 26

Zbliżają się Andrzejki! A jeśli Andrzejki, to zabawa, wróżby i swawole! W tym dniu warto również zajrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, co nam przyniesie.

Wstęp wolny.

Zapraszamy wszystkich czarodziejów i czarodziejki w wieku od 2 do 5 lat do Klubu Mirage na Andrzejkowe czary mary. W programie: odwiedziny wróżki, tańce i zabawy przy muzyce, wróżby, malowanie buziek oraz słodki poczęstunek. Mile widziane przebrania. Serdecznie zapraszamy. Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona!

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE