Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Magiczny wieczór - Andrzejki dla dzieci w Klubie Herkules

Magiczny wieczór - Andrzejki dla dzieci w Klubie Herkules

Klub Herkules

30 listopada 2017 r. - godz. 17.30, ul. gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29

W programie imprezy dla dzieci znajdzie się moc wróżb i innych atrakcji – m.in.: but za progiem, karteczki pod poduszkę, lanie wosku przez dziurkę od klucza oraz gry i zabawy taneczne ze słodkimi nagrodami.

Wstęp: 5 zł

Andrzejki mogą być wspaniałą okazją do dobrej zabawy a jednocześnie źródłem wiedzy o tradycji i obrzędach ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się co ich w życiu spotka, planują i marzą. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych wróżb i czarów, połączonych z zabawą, tańcem i słodkim poczęstunkiem

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE