Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Mikołajki w Klubie Rodziców

Mikołajki w Klubie Rodziców

Klub Karino

4 grudnia 2017 r. - godz. 16.00, ul. Truskawkowa 4

Mikołajkowe spotkanie w Klubie Rodziców rozpocznie przedstawienie teatralne dla dzieci Przygody Franka Bałwanka w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej KANON. 

Wstęp: 1 zł osoba dorosła. Chętni uczestnicy spoza Klubu Rodziców odpłatność 15 zł

W programie zimowego spotkania w Klubie Karino zabawy z animatorami teatralnymi. Na zakończenie dzieci odwiedzi Mikołaj. Będzie rozdawanie prezentów dla dzieci i wspólna fotografia. Mile widziane będą Mikołajowe czapki lub zimowe akcesoria świecące na głowach uczestników.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE