Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Mikołajki w Mirage

Mikołajki w Mirage

Klub Mirage

6 grudnia 2017 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Wizyta Świętego Mikołaja to jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego dziecka i należy się do niego przygotować bardzo starannie. 

Wstęp wolny

Po pierwsze, należy być grzecznym przez cały rok, ponieważ Mikołaj wszystko widzi i słyszy. Koniecznie trzeba do niego napisać lub namalować list. Po trzecie, warto przygotować dla niego wierszyk albo piosenkę, żeby mu podziękować za prezent. Wszystkie dzieciaki w wieku 2-5 lat, które spełnią powyższe zadania, zapraszamy 6 grudnia o godz. 10.00 do Klubu Mirage (I piętro) na wizytę Świętego Mikołaja. Obowiązują zapisy telefoniczne lub osobiste. Ilość miejsc ograniczona.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE