Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Świąteczne ulepianki

Świąteczne ulepianki

Klub Mirage

4 grudnia 2017 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Małe dzieci lubią być włączone w przygotowania do świąt. Wszystko, co robimy razem z nimi - zbliża i rodzi więź. Zamiast kupować banalne błyskotki, spróbuj razem z dzieckiem wyczarować bożonarodzeniowy nastrój za pomocą wspólnie przygotowanych ozdób.

Wstęp wolny.

Materiałów dostarcza natura – glina, choinkowe gałązki, szyszki, patyczki - wszystko może się przydać. Do tego trochę koloru i powstanie piękna ozdoba na stół lub na choinkę. Taki stroik lub ozdoby dziecko może zrobić własnoręcznie (z pomocą dorosłych) podczas warsztatów Świąteczne ulepianki, które odbędą się 4 grudnia o godz. 10.00 w Klubie Mirage (parter). Warsztaty poprowadzi Kinga Cyganik. Na ten rodzinnie pomyślany warsztat w bożonarodzeniowym klimacie (z kubkiem aromatycznej herbaty i pierniczkami) zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 5 lat wraz z opiekunem. My zapewniamy materiały, Wy zabierzcie dobry humor. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE