Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Kolory w sylwestrowym makijażu

Kolory w sylwestrowym makijażu

Klub Mirage

7 grudnia 2017 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Spotkanie z konsultantkami kosmetycznymi dla pań pod tytułem Kolory w sylwestrowym makijażu w ramach cyklu Akademia zdrowia i urody.

Wstęp wolny.

Uczestniczki dowiedzą się w jak w prosty sposób, po przedświątecznym zamieszaniu i porządkach, przy świątecznym stole wyglądać pięknie i promiennie a w noc sylwestrową zachwycać makijażem. Konsultantki wykonają zabiegi na twarz oraz pokaz makijażu oraz udzielą indywidualnych porad.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE