Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców - Warsztaty dla rodziców: Jak przeżyć święta i nie zwariować

Klub Rodziców - Warsztaty dla rodziców: Jak przeżyć święta i nie zwariować

Klub Jędruś

8 grudnia 2017r. - godz. 17.00, os. Centrum A 6a

Już od początku listopada zewsząd dopadają nas reklamy idealnych świąt: uśmiechnięta rodzina bez pośpiechu kupująca choinkę, dzieci w pięknych i niepobrudzonych ubrankach ochoczo pomagających mamie piec pierniczki a w środku idealnie urządzonego i wysprzątanego domu pięknie przybrana choinka po sufit. Idylla.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,5 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

A Ty się zastanawiasz czy z Tobą coś nie tak: dom z wielkim trudem wysprzątany i tak nie dotrwał już wigilli, bo dzieci porozrzucały zabawki i rozsypały mąkę, gonitwa przy zakupach spowodowała w domu nerwowość a dzieci nie wiedząc czemu nie chcą być tak grzeczne jak w reklamach. Do tego przyszła rodzina i niewinnie rzucone zdanie: może coś pomóc, bo chyba się nie wyrabiasz, powoduje, że chce Ci się trochę mniej. Czy idealne święta są w ogóle możliwe? A może sobie trochę poopuszczać? Jeśli też zadajesz sobie te pytania - Klub Jędruś zaprasza na przedświąteczne spotkanie ze specjalistą w Klubie Rodziców.

Prowadzenie: Kamilla Szczyrek- psycholog, trener umiejętności osobistych, doradca zawodowy i instruktor pracy z ciałem. W wolnym czasie, którego ma niewiele uwielbia jeździć na rowerze, tańczyć i oglądać filmy. Mama dwójki urwisków.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE