Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Hej kolęda, kolęda - spotkanie świąteczne dla seniorów

Hej kolęda, kolęda - spotkanie świąteczne dla seniorów

Klub Mirage

14 grudnia 2017 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji. Święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem, do których przygotowujemy się długo i starannie.  Jednocześnie te właśnie święta, jak żadne inne, skłaniają nas do zadumy, zamyślenia i wspomnień.

Wstęp wolny z zaproszeniami (do odbioru w Klubie).

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Spółdzielnia Mistrzejowice-Północ zapraszają wszystkich seniorów na uroczyste spotkanie świąteczne w Klubie Seniora. W atmosferze ciepła i wzajemnej sympatii oraz przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd wspólnie wejdą w ten świąteczny czas.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE