Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Świąteczne rozmaitości

Świąteczne rozmaitości

Klub Wersalik

18 grudnia 2017 r. - godz. 17.00, os.Ogrodowe 15

Warsztaty świąteczne dla mieszkańców w Klubie Wersalik to okazja, aby poczuć magię zbliżających się Świąt poprzez samodzielne przygotowanie ozdób świątecznych.

Wstęp: 10 zł/osoba

Powstaną pięknie udekorowane pierniczki, bombki, pacynki a także choinki. Na najmłodszych będzie czekał kącik malucha z mnóstwem kolorowanek świątecznych.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE