Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Akademia Zdrowia i Urody - Ochrona skóry przed zimą

Akademia Zdrowia i Urody - Ochrona skóry przed zimą

Klub Mirage

11 stycznia 2018 r., godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Nadchodzi zima, a wraz z nią chłodne i wietrzne dni oraz nagłe zmiany temperatury. To najwyższa pora, by sprawdzić stan pielęgnacyjnych mazideł i uzupełnić braki w kosmetykach.

Wstęp wolny!

Pielęgnacja cery podlega bowiem sezonowym zmianom. Jak zapobiegać zaczerwienieniom, suchości, pękaniu naczynek? Na te i inne pytania odpowie kosmetyczka, która podpowie, jakich kosmetyków używać oraz udzieli indywidualnych podczas spotkania w Klubie Mirage.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE