Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wieczór kolęd

Wieczór kolęd

Klub Aneks

26 stycznia 2018 r. - godz. 17.30, ul. A. Mycielskiego 11

Tradycja śpiewania kolęd w Polsce trwa aż do święta Matki Bożej Gromnicznej. Dlatego rok rocznie Klub Aneks zaprasza mieszkańców Łuczanowic i sąsiednich osiedli w okresie Bożego Narodzenia, by wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki.

Wstęp wolny!

Wspaniałą atmosferę podczas wieczoru tworzą całe rodziny: babcie, dziadkowie, rodzice oraz dzieci, co stanowi doskonałą okazję do integracji międzypokoleniowej. W tym roku program autorski zaprezentują przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Łuczanowic.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE