Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Teatralne Ferie 2018 w Klubie Jędruś

Teatralne Ferie 2018 w Klubie Jędruś

Klub Jędruś

19-23 lutego 2018 r., os. Centrum A 6a

Wyobraźnia – Zabawa – Kreatywność – Radość

Zapraszamy na wycieczkę do krainy wyobraźni i nieskrępowanej zabawy. Podczas zajęć łączących ze sobą różne sztuki – teatr, sztuki plastyczne i muzykę, dzieci będą miały okazję przeżyć niesamowitą artystyczną i teatralną przygodę.


Ze wsparciem reżyserki i animatorki teatralnej Aleksandry Krzaklewskiej-Sołtyk, uczestnicy i uczestniczki ferii stworzą od podstaw swój własny spektakl. Będzie to okazja do rozwinięcia talentów aktorskich, plastycznych oraz umiejętności pracy w grupie.

W piątek 23 lutego dzieci zaproszą na specjalny pokaz stworzonej przez siebie sztuki.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Krzaklewska-Sołyk, aktorka, reżyserka i animatorka teatralna ze Stowarzyszenia Działań Twórczych REPUBLIKA WARSZAWA.

Koszt: 120 zł/ tydzień

Do pobrania:

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE