Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Babski Comber

Babski Comber

Klub Karino

8 lutego 2018 r. - godz. 16.00, ul. Truskawkowa 4

Już po raz trzeci w Klubie Karino organizowana jest impreza kultywująca obrzędy związane z tradycją tłustego czwartku - Babski Comber. Z tej okazji Aktywne Kobiety z Klubu Karino przygotują ciepłe pączki, faworki, karnawałowe róże i rogaliki.

Wstęp wolny.

Osoby, które będą mieć szczęście odnajdą w nich niespodzianki. Combrzyć, czyli swawolić będzie Grupa Obrzędowa Chałupki, która wykona krótką inscenizację przygotowaną specjalnie na tę okoliczność. Będą również piosenki nawiązujące do tłustego czwartku oraz mini playback show słynnych artystów w wykonaniu grupy Aktywnych Kobiet. Podczas wieczoru wystąpi również Zespół Jędrusie z własnym programem artystycznym. W tym dniu nie zabraknie zabaw oraz ciekawych konkursów.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE