Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Warsztaty malarstwa witrażowego

Warsztaty malarstwa witrażowego

Klub Wersalik

6 marca 2018 r. - godz. 17.30-19.30, os. Ogrodowe 15

Interesuje Cię poznawanie nowych technik artystycznych? Chcesz stworzyć niepowtarzalną ozdobę do Twojego domu, mieszkania, lub prezent dla bliskiej Ci osoby? Klub Wersalik zaprasza na pierwsze w tym roku warsztaty malarstwa witrażowego dla młodzieży i dorosłych. można dokonać: osobiście w Klubie, telefonicznie: 12 644 13 52 lub mailowo: wersalik@krakownh.pl do 5 marca.

Koszt: 20 zł/os.

W cenie biletu otrzymasz niezbędne farby, pędzle, szkło do ozdobienia oraz wszystkie materiały pomocnicze, które będziesz potrzebować do stworzenia własnej pracy artystycznej.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE