Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Akademia Zdrowia i Urody - Twarz muśnięta słońcem

Akademia Zdrowia i Urody - Twarz muśnięta słońcem

Klub Mirage

5 kwietnia 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Na spotkaniu z kosmetyczką będzie można dowiedzieć się jak przygotować ciało do kąpieli słonecznych, jak skutecznie ochronić ją przed szkodliwym działaniem słońca i dobrać filtr UV do typu skóry. Spotkanie z konsultantkami kosmetycznymi dla pań w ramach cyklu Akademia zdrowia i urody.

Wstęp wolny.

Wiele mówi się o szkodliwym działaniu słońca na naszą skórę. Tymczasem promienie słoneczne, dozowane rozsądnie, mogą mieć na nas dobry wpływ – nadają piękny odcień skórze, poprawiają samopoczucie, zapobiegają niedoborom wit. D. Oczywiście wszystko z umiarem i przy zastosowaniu odpowiednich kosmetyków. Warto o tym pomyśleć już podczas pierwszych wiosennych spacerów.

powrót do listy zapowiedzi...

 



 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE