Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wycieczka do Solca Zdroju

Wycieczka do Solca Zdroju

Klub Mirage

12 kwietnia 2018 r. - godz. 9.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage i Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ zapraszają seniorów i dorosłych na wycieczkę do uzdrowiska Solec Zdrój, położonego w niezwykle malowniczym regionie województwa świętokrzyskiego.

Zgłoszenia udziału są przyjmowane w Klubie Mirage do 5 kwietnia. Koszt 67 zł (dla członków SM „Mistrzejowice-Północ” 37 zł).

Najcenniejszym bogactwem naturalnym Solca są lecznicze wody, a w programie wycieczki przewidziano pobyt w kompleksie basenów mineralnych.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE