Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Konkurs recytatorski z cyklu Mój świat - Noc Poezji w wierszach T. Śliwiaka  - szkoły podstawowe

Konkurs recytatorski z cyklu Mój świat - Noc Poezji w wierszach T. Śliwiaka - szkoły podstawowe

Klub Aneks

3 października 2018 r. - godz. 10.00, ul. A. Mycielskiego 11

Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza dzieci z klas I-III szkół podstawowych do udziału w konkursie recytatorskim z cyklu Mój świat. W tym roku konkurs organizowany jest w ramach miejskiego projektu Noc Poezji. Zgłoszenia udziału są przyjmowane w Klubie Aneks do 28 września br.

Wydarzenie ma na celu promocję języka polskiego z naciskiem na poprawną wymowę, stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich oraz kształtowanie wyobraźni i wrażliwości dzieci.

Konkurs rozpocznie się 3 października o godz. 10.00. Każdy z uczestników będzie miał okazję zaprezentować jeden wiersz. Jury konkursu przy ocenie występów będzie brać pod uwagę: oryginalność interpretacji tekstu, poprawność fonetyczną deklamacji oraz kulturę słowa – ogólny wyraz artystyczny. W tym roku dzieci będą recytowały wiersze Tadeusza Śliwiaka, a konkursowym jury zasiądzie córka poety - Weronika Śliwiak-Motak.

Laureaci otrzymają cenne nagrody książkowe.

Regulamin konkursu (PDF)
Karta zgłoszenia (DOC)

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE