Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
DK + - W sukience i pod krawatem - działamy zimą i latem!

DK + - W sukience i pod krawatem - działamy zimą i latem!

Klub Dukat

Inicjatywa jest odpowiedzią na potrzebę spotkań wśród młodszych mieszkańców osiedla Grębałów. Inicjatorami są młode małżeństwa, które chcą razem spędzać czas, dzielić się doświadczeniami, rozmawiać, poznawać świat i spędzać wolny czas w sposób kreatywny i ciekawy.

Spotkania organizowane w projekcie będą miały trzy wymiary - integracyjny, kulturalny i poznawczy. Mają one zwiększyć zaangażowanie młodych osób w działalność Klubu Dukat.

W ramach inicjatywy odbędzie się seria spotkań, podczas których opiekę nad dziećmi przejmie animator. Spotkania będą miały charakter twórczy (zajęcia plastyczne, rękodzieło, zajęcia muzyczne), ale też charakter edukacyjny i obcowania ze sztuką (propozycje spotkań z ambitnym kinem).

Proponowane tematy spotkań to np. "Męski świat: kino akcji - historia i seans", "Sztuka piękna kobiecego – postrzeganie kobiecości w sztuce na przestrzeni wieków" obok których odbędą się takie wydarzenia jak wieczór karaoke, warsztaty tańców świata czy warsztaty body-paintingu.

Szczegółowy harmonogram spotkań znajdziecie Państwo w zakładce projektu na naszej stronie internetowej i na profilu Klubu Dukat na Facebooku – zachęcamy do śledzenia!

Harmonogram:

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE