Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Jesienny Dzień Kościelnik

Jesienny Dzień Kościelnik

Klub Pod Kasztanami

28 wrzesień 2018 r. - godz. 9.00-11.30, ul. Płoszczyny 1

Klub Pod Kasztanami zaprasza dzieci na Jesienny Dzień Kościelnik. W programie imprezy znajdzie się moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Kościelnik i okolicy.

Jesienny Dzień Kościelnik będzie wspaniałą okazją dla dzieci do spędzenia czasu w gronie rówieśników. Na uczestników czekać będą rozmaite gry i zabawy oraz animacje prowadzone przez wykwalifikowane grono instruktorów. Jak to na Klub Pod Kasztanami przystało - tematem przewodnim będzie Pani Jesień.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE