Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Słodkie dary jesieni - Konkurs kulinarny

Słodkie dary jesieni - Konkurs kulinarny

Klub Mirage

4 października 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Choć na zewnątrz bywa chłodno, szaro i deszczowo, na talerzu może być pysznie i aromatycznie. Jakie są Wasze ulubione jesienne ciasta? Podzielcie się wypróbowanymi przepisami! Zgłoszenia udziału w konkursie kulinarnym przyjmujemy do 27 września.

Konkurs kulinarny "O Srebrna Patelnię" organizowany jest od lat, a jego celem jest prezentowanie oryginalnych potraw lub ciast charakterystycznych dla danej pory roku. Kolejna edycja odbędzie się pod hasłem Słodkie dary jesieni.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o zgłaszanie uczestnictwa w Klubie Mirage do 27 września. Szczegóły konkursu w Regulaminie dostępnym w Klubie oraz na stronie internetowej Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wstęp wolny!

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE