Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Akademia Mądrego Rodzica – Rozwój sensoryczny malucha

Akademia Mądrego Rodzica – Rozwój sensoryczny malucha

Klub Dukat

3 października 2018 r. - godz. 17.00-18.00, ul. Styczna 1

Klub Dukat zaprasza na spotkanie z pedagogiem i zajęcia integracji sensorycznej, czyli zabawy połączonej ze stosowaniem bodźców edukacyjnych. Celem technik sensorycznych jest wspomaganie zrównoważonego rozwoju dzieci i wsparcie ich procesu uczenia, poznawania otoczenia, poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów.

Zajęcia służą wzmacnianiu procesów nerwowych, odpowiedzialnych za nabywanie umiejętności. Spotkanie z cyklu Akademia Mądrego Rodzica, organizowanego w ramach Klubu Rodziców.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE