Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Warsztaty dla rodziców: Pierwszy rok życia dziecka

Warsztaty dla rodziców: Pierwszy rok życia dziecka

Klub Jędruś

5 października 2018 r. - godz. 12.30-14.30, os. Centrum A 6a

Warsztaty adresowane do – obecnych i przyszłych - rodziców niemowląt. Podczas zajęć dyskutowane i ćwiczone będą najważniejsze elementy opieki i rozwoju dzieci w pierwszym roku życia.

W szczególności mowa będzie o sposobach podnoszenia, trzymania i noszenia oraz układania niemowląt w łóżeczkach, zasadach ubierania i zmieniania pieluszek, wyborze odpowiednich sprzętów i zabawek oraz dobieraniu zabaw wspomagających zdrowy rozwój psychomotoryczny dziecka w różnym wieku. Warsztaty poprowadzi Magdalena Rusiecka.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE