Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Baby Cafe – Szaleni Naukowcy

Baby Cafe – Szaleni Naukowcy

Klub Dukat

10 października 2018 r. - godz. 17.00-18.00, ul. Styczna 1

Zaproszony przez Klub Dukat Alchemik zademonstruje iście wybuchowe pokazy i wraz z dziećmi oraz rodzicami przeprowadzać będzie tajemnicze eksperymenty. A wszystko w bezpiecznej i pełnej niespodzianek atmosferze.

Dzieci poznają profesjonalny sprzęt, używany przez różnej maści alchemików, czarnoksiężników i im podobnych naukowców. Same przywdzieją fartuchy i ochronne gogle, by bezpiecznie bawić się suchym lodem, barwić sól i przygotowywać bulgoczące kolorowe mikstury. Spotkanie z cyklu Baby Cafe, organizowanego w ramach Klubu Rodziców

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE