Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców - Zajęcia muzyczno-ruchowe

Klub Rodziców - Zajęcia muzyczno-ruchowe

Klub 303

10 października 2018 r. - godz. 17.00-18.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Klub 303 zaprasza na zajęcia muzyczno-ruchowe przeplatane zajęciami plastycznymi z wykorzystaniem chusty Klanzy, małych chustek animacyjnych, a także...kasztanów!

Uczestnicy przywitają nową porę roku „jesiennymi” grzechotkami, kasztanowymi jeżami i drzewem owocowym z rurek i kolorowej bibuły. Spotkanie poprowadzi Elżbieta Chowaniec.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

Zapisy na zajęcia do dnia 5.10. Ilość miejsc ograniczona

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE