Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Projekt Wspólna Sobota: Zajęcia multisensoryczne

Projekt Wspólna Sobota: Zajęcia multisensoryczne

Klub Jędruś

13 października 2018 r. - godz. 11.30-13.00, os. Centrum A 6a

Uczestnicy kolejnego spotkania Klubu Rodziców z cyklu Wspólna Sobota spędzą czas na zajęciach multisensorycznych. Podczas takich zajęć dzieci patrzą, słuchają, poruszają się, dotykają, wąchają, a nawet smakują – poznają otoczenie wszystkimi dostępnymi zmysłami. To inspiruje, pobudza i zachęca do odkrywania świata, przyspieszając prawidłowy rozwój dziecka.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE