Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców: Spotkanie z ekspertem

Klub Rodziców: Spotkanie z ekspertem

Klub 303

31 października 2018 r. - godz. 17.00-18.30, os. Dywizjonu 303 nr 1

Klub 303 zaprasza na spotkanie z ratownikiem medycznym Aleksandrem Russkiem. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jakie są różnice pomiędzy resuscytacją krążeniowo-oddechową dziecka i niemowlaka, a także jak reagować gdy dziecko lub niemowlak się zadławi.

Ekspert nauczy jak najlepiej zabezpieczyć skręconą nogę czy rękę, odpowie na pytania z zakresu pierwszej pomocy.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.
Zapisy na zajęcia do dnia 26.10. Ilość miejsc ograniczona.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE