Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Mikołajki 2018 w Klubie Pod Kasztanami

Mikołajki 2018 w Klubie Pod Kasztanami

Klub Pod Kasztanami

9 grudnia 2018 r. - godz. 16.00-18.00, ul. Płoszczyny 1

Klub Pod Kasztanami zaprasza dzieci na zabawę mikołajkową. Najważniejszym punktem wydarzenia będzie spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami, a na uczestników czekać ma olbrzymi worek pełen prezentów. W programie spotkania przewidziano również, brzmiące nieco tajemniczo, mikołajkowe show, a gość z Laponii obiecał pozować do okolicznościowych zdjęć z najmłodszymi i nieco nowocześniejszych selfiaczków ze starszymi uczestnikami.

Obowiązkowe zapisy do 30 listopada - osobiście w godzinach otwarcia Klubu, telefonicznie pod nr 12 681 01 99 oraz 518 297 202 lub mailowo: weronika.sliwiak-motak@krakownh.pl.

Wstęp bezpłatny.


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE