Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Oszaleli Anieli - jasełka

Oszaleli Anieli - jasełka

Klub Dukat

1 lutego 2019 r. - godz. 17.00, ul. Styczna 1

Czy aniołom zdarza się oszaleć i co z tego może wyniknąć? Czy pasterze mogą się lenić, a do tego spierać z królami? Kto podsuwa złe pomysły Herodowi? Odpowiedzi na te pytania poznają widzowie widowiska „Oszaleli Anieli”.

Coroczny jasełkowy występ Klubowej Grupy Poetica stanowi dobrą tradycję Klubu Dukat, a na jej straży stoją okoliczni mieszkańcy. W tegorocznej edycji, wieńczącej okres bożonarodzeniowy, wystąpi 14 osób, a w obsadzie aktorskiej nie zabraknie niespodzianek. Brawurowa akcja, żywa narracja i barwne stroje to od lat znak firmowy dukatowych jasełek, na które gorąco zapraszają organizatorzy i artyści.

Wstęp wolny.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE