Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Rodzinna impreza karnawałowa

Rodzinna impreza karnawałowa

Klub Pod Kasztanami

17 lutego 2019 r. - godz. 16.00-18.00, ul. Płoszczyny 1

Klub Pod Kasztanami zaprasza na rodzinną zabawę karnawałową - tańce przy muzyce i liczne zabawy. Imprezę poprowadzi prawdziwy wodzirej, który z balonów wyczaruje kolorowe zwierzątka, miecze i kwiaty oraz zaprezentuje niezwykłą sztukę zamykania w bańce. Na uczestników zabawy czeka poczęstunek.

Obowiązują zapisy w Klubie - osobiście lub telefonicznie 12 681 01 99, 504 419 168. Liczba miejsc ograniczona, zapisy przyjmowane są do 11 lutego.

Wstęp wolny.


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE