Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców: Zdrowa Stopa – Warsztat dla rodziców

Klub Rodziców: Zdrowa Stopa – Warsztat dla rodziców

Klub Jędruś

22 lutego 2019 r. - godz. 12.30-14.30, os. Centrum A 6a

Tak jak oczy są zwierciadłem duszy tak stopy są zwierciadłem zdrowia. Klub Jędruś zaprasza rodziców na warsztat o poważnie brzmiącym tytule "Zdrowa stopa dziecka - prawidłowy rozwój stopy dziecka oraz osi kończyn dolnych od dnia narodzin do wieku wczesnoszkolnego".

W odróżnieniu od samego tytułu warsztatu, tematykę wad stóp w pierwszych latach życia w przystępny sposób przybliży uczestnikom fizjoterapeutka Magdalena Rusiecka-Serwatka. Prowadząca omówi problemy ze stópkami płasko-koślawymi noworodków, wadami stóp w wieku niemowlęcym, stopami płaskimi i płasko-koślawymi w wieku wczesnoprzedszkolnym i przedszkolnym oraz koślawieniem nóg w wieku przedszkolnym.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% ceny. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE