Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców: Szczepić czy nie szczepić? - Spotkanie ze specjalistą

Klub Rodziców: Szczepić czy nie szczepić? - Spotkanie ze specjalistą

Klub 303

22 lutego 2019 r. - godz. 18.00-20.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Klub 303 zaprasza rodziców na spotkanie ze specjalistą, poświęcone tematyce szczepień dzieci.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% ceny. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.


Pielęgniarka środowiskowa Lucyna Madej, bazując na sprawdzonej, zweryfikowanej naukowo wiedzy medycznej, odpowie uczestnikom na modne ostatnio pytanie: Szczepić czy nie szczepić? Przekaże też rodzicom informacje na temat obowiązującego kalendarza szczepień, a także o możliwych dodatkowych, nieobowiązkowych szczepieniach.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE