Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Zaczarowana biblioteka: Tajemnicze maski weneckie - ODWOŁANE!

Zaczarowana biblioteka: Tajemnicze maski weneckie - ODWOŁANE!

Klub Mirage

25 lutego 2019 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Z powodu choroby prowadzącego zajęcia Zaczarowanej biblioteki w miesiącu lutym nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy!

Luty w tym roku upływa pod znakiem karnawału. Z tradycją balów karnawałowych wiąże się czasami zwyczaj zakładania masek. A najsłynniejsze na świecie karnawałowe maski pochodzą z miasta dożów, gondoli, kanałów i renesansu - włoskiej Wenecji. Piękne, kunsztownie wykonane, kolorowe i błyszczące brokatem – niosą w sobie aurę niezwykłej tajemniczości. Takie właśnie weneckie maski spróbują samodzielnie wykonać uczestnicy kolejnego spotkania z Zaczarowaną Biblioteką. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Zaczarowana biblioteka to cykl zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 2-4 lata. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i prowadzone są przez pracowników Biblioteki Kraków Filia 48.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE