Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
PRL-owski bal karnawałowy

PRL-owski bal karnawałowy

Klub Mirage

28 lutego 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

W roku obchodów 70-lecia Nowej Huty Klub Mirage zabiera chętnych w podróż w czasie - do minionych dekad. Cerata na stołach, goździki w wazonach, historyczne dekoracje stanowić będą idealny wstęp do podróży w czasie. Nie zabraknie muzycznych hitów z minionej epoki. U nas poczujecie ducha dawnej Nowej Huty.

Wstęp: 20 zł

Zakupy w PEWEX-ach, puste półki w sklepach, wszechobecne kolejki i komitety kolejkowe, wieczory przy świecach i 20. stopień zasilania, pierwszomajowe pochody i demonstracje – czasy Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej każdemu mogą kojarzyć się z czymś innymi. Wspomnienia te czasami wyzwalają sentyment i uśmiech na twarzy, innym razem - smutek i strach. Jednak dla wielu to czasy młodości, i – mimo wszystko - beztroskiej zabawy oraz hucznych imprez w charakterystycznej stylistyce. Do tych lepszych wspomnień chcemy nawiązać.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE