Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wielkanocne warsztaty artystyczne

Wielkanocne warsztaty artystyczne

Klub Pod Kasztanami

2 i 9 kwietnia 2019 r. - godz. 15.30-18.30, ul. Płoszczyny 1

Wielkanocne warsztaty artystyczne to cykl składający się z dwóch spotkań, których uczestnicy zajmą się przygotowaniem tradycyjnych atrybutów wiosennych świąt - pisanek. Pierwsze warsztaty – Wielkanocny błysk - poświęcone będą zdobieniu jaj cekinami. Podczas drugich zajęć - Wielkanocne klejenie - jajka będą dekorowane metodą decoupage.

Obowiązują wcześniejsze zapisy, przyjmowane osobiście w siedzibie klubu, telefoniczne pod numerem: 12 681 01 99, 504 419 168 oraz poprzez kontakt na profilu społecznościowym: facebook.com/klubpodkasztanami/

Wstęp: 5 zł


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE