Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - maj

Klub Rodziców w Klubie Dukat - maj

Klub Dukat

maj 2019 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na maj.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 8.05. GODZ. 17.00-18.00, ZDROWA STOPA – ZAJĘCIA Z FIZJOTERAPEUTĄ
  Podczas kolejnego spotkania rodzice porozmawiają o dziecięcych stopach, ich prawidłowym i nieprawidłowym rozwoju od dnia narodzin aż do wieku wczesnoszkolnego, a w części warsztatowej poznają gry i zabawy stymulujące właściwy wzrost stóp i osi kończyn dolnych.
 • 15.05. GODZ. 17.00-18.00, SZYBKA REAKCJA RATUJE ŻYCIE - SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM
  Pierwsza pomoc przy zakrztuszeniu i zadławieniu wprawia często rodziców w trwogę, bo najgorsze, co może się im wydarzyć to nieumiejętność pomocy dziecku w potrzebie. I dlatego warto przyjść, by podczas spotkania z ratownikiem medycznym dowiedzieć się, jak skutecznie uratować swoją pociechę.
 • 22.05. GODZ. 11.00 PREZENT DLA MAMY I TATY
  Klub Dukat zaprasza na spotkanie nieformalnej kawiarenki działającej w ramach Klubu Rodziców. Chwila na sąsiedzkie rozmowy przy kawie i wymianę doświadczeń (nie tylko rodzicielskich) w czasie, gdy milusińscy pod okiem klubowych animatorów oddają się zabawie lub wysiłkowi twórczemu. Tym razem dzieci rozwijały będą swoje zdolności manualne, przygotowując kolorowe ramki na zdjęcia przy użyciu różnych technik plastycznych.
 • 29.05. GODZ. 17.00-18.00, W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH! - SPOTKANIE Z FIZJOTERAPEUTĄ
  Podczas zajęć fizjoterapeutka podpowie rodzicom jak dysponując niewielką ilością czasu wolnego, pogodzić aktywność fizyczną i wychowanie dziecka. Rodzice poznają ćwiczenia, które mogą wykonywać z dziećmi na każdym etapie ich rozwoju.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE