Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - maj

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - maj

Klub Jędruś

maj 2019 r., os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na maj.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 15.05. GODZ. 11.30-13.00, PIERWSZA POMOC DLA RODZICÓW
  Jak pomóc dziecku w sytuacji zagrożenia życia? Jak udzielić mu pierwszej pomocy? Ratownik medyczny Łukasz Kulawik przekaże rodzicom informacje, które pozwolą zachować niezbędny spokój w razie wypadku i skutecznie pomóc dziecku. Uzupełnieniem informacji będą ćwiczenia praktyczne podstawowych technik ratunkowych. Ilość miejsc ograniczona, zapisy mailowe: jedrus@krakownh.pl.
 • 16, 23, 30.05. GODZ. 17.30-18.30, GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH
  Gimnastyka metodą Sherborne. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Joanna Augustyniak.
 • 23.05. GODZ. 19.00-21.00, SIŁA KOBIECOŚCI
  Klub Jędruś zaprasza na warsztaty ze specjalistami w ramach Klubu Rodziców. Podczas kolejnego mamy, których dotknął problem rozejścia mięśnia prostego brzucha, będą mogły uzyskać pomoc rehabilitantki i fizjoterapeutki. W trakcie warsztatów pokazane zostaną techniki i ćwiczenia wspomagające mięśnie brzucha. Uczestniczki poznają zasady poprawnego oddychania budującego wydolność mięśni brzucha, uzyskają porady na temat doboru aktywności fizycznej i dyscyplin sportu wskazanych przy opisywanych dolegliwościach. Ilość miejsc ograniczona, zapisy mailowe: jedrus@krakownh.pl
PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA:
 • 18.05. GODZ. 11.30-12.30, TWORZYMY NOWOHUCKĄ LEGENDĘ
  Projekt Wspólna Sobota to cykl spotkań dla rodzin w Klubie Jędruś, poświęconych różnym rodzajom aktywności plastycznej, technicznej, artystycznej i ruchowej. Uczestnicy kolejnego spotkania zajmą się tworzeniem własnej nowohuckiej legendy.
 • 26.05. GODZ. 11.30-12.30, JOGA
  Projekt Wspólna Sobota to cykl sobotnich spotkań dla rodzin w Klubie Jędruś, poświęconych różnym rodzajom aktywności plastycznej, technicznej, artystycznej i ruchowej. Podczas kolejnego spotkania uczestnicy zajmą się ćwiczeniem jogi.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE