Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - maj

Klub Rodziców w Klubie 303 - maj

Klub 303

maj 2019 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na maj.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 8.05. GODZ. 17.00-18.30, DYWANIKOWE POKAZYWANKI-WYLICZANKI
  Klub 303 zaprasza na zabawy przy popularnych krótkich wierszykach i wyliczankach. Zajęcia muzyczno-ruchowe w ramach Klubu Rodziców przeplatane są pracami plastycznymi z elementami sensoplastyki. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączące się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładącymi nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.
 • 15.05. GODZ. 17.00-18.30, GIMNASTYKA Z NUTKĄ
  Zajęcia muzyczno-ruchowe w ramach Klubu Rodziców przeplatane są pracami plastycznymi z elementami sensoplastyki. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączące się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładącymi nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.
 • 17.05. GODZ. 18.00-20.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ - PSYCHOLOG
  Gościem kolejnego spotkania w Klubie Rodziców będzie Joanna Mentel - psycholog, dogoterapeutka, absolwentka psychologii UJ i Ośrodka Terapii "Wsparcie", pracuje ze zdrowymi dziećmi i dorosłymi oraz osobami ze specjalnymi potrzebami głównie metodami arteterapii: bajkoterapią, muzykoterapią, metodą ruchu rozwijającego oraz pogłębianiem sensopsychomotoryki.
 • 22.05. GODZ. 17.00-18.30, CO MAMY – MAMIE DAMY!
  Klub 303 zaprasza na minibal dla mam i ich dzieci przy muzyce znanej młodszym i starszym. W planach plastyczna niespodzianka. Zajęcia muzyczno-ruchowe w ramach Klubu Rodziców przeplatane są pracami plastycznymi z elementami sensoplastyki. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączące się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładącymi nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.
 • 29.05. GODZ. 17.00-18.30, NA ZIELONEJ ŁĄCE…
  Klub 303 zaprasza na „barwne” zabawy z chusteczkami animacyjnymi, chustą Klanzy, piłkami, szarfami, woreczkami gimnastycznymi i orkiestrą „patyczkową”. W planach tworzenie łąkowych stworków z plasteliny. Zajęcia muzyczno-ruchowe w ramach Klubu Rodziców przeplatane są pracami plastycznymi z elementami sensoplastyki. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączące się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładącymi nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE