Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - maj

Klub Rodziców w Klubie Zakole - maj

Klub Zakole

maj 2019 r., ul. Zakole 31

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na maj.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 7.05. GODZ. 16.00, ZAJĘCIA SENSORYCZNO-ROZWOJOWE
  Klub Zakole zaprasza opiekunów z dziećmi w wieku do 3 lat na zajęcia sensoryczno-rozwojowe Klubu Rodziców. Ćwiczenia mają na celu wspomagać prawidłową integrację sensoryczną, a także wzmocnienie więzi między rodzicem a dzieckiem. Zajęcia to idealny moment na pierwszy kontakt niemowlaków z innymi dziećmi.
 • 9, 16, 23.05. GODZ. 16.00, ZABAWY INTEGRACYJNE W KOLE
  W programie zabawy muzyczno-ruchowe (ze śpiewem) dla dzieci i rodziców.
 • 14, 30.05. GODZ. 16.00, SALA DOBREJ ZABAWY
  Klub Zakole zaprasza na zajęcia Klubu Rodziców. Sala Dobrej Zabawy to spotkanie w luźnej atmosferze, z możliwością rozmów i integracji dzieci i rodziców.
 • 21.05. GODZ. 16.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ
  Klub Zakole zaprasza na spotkanie ze specjalistą w ramach Klubu Rodziców. W czasie spotkania fizjoterapeuta uroginekologiczny poruszy takie tematy jak krępujący problem nietrzymania moczu, powrót do formy po porodzie, co zrobić z dolegliwościami bólowymi dolnego odcinka kręgosłupa oraz okolicy miednicy.
 • 28.05. GODZ. 16.00, ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
  Klub Zakole zaprasza na zajęcia Klubu Rodziców. W programie gry i zabawy pod gołym niebem, animacje zabawowo–ruchowe prowadzone przez instruktorów Klubu Zakole.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE