Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Spotkanie ze specjalistą - Ratownik Medyczny

Spotkanie ze specjalistą - Ratownik Medyczny

Klub 303

8 czerwca 2019 r. - godz. 15.30-17.30, stanowisko plenerowe Klubu 303 podczas Święta Czyżyn, os. Dywizjonu 303 nr 66

Klub 303 zaprasza na spotkanie z ratownikiem medycznym Aleksandrem Russkiem. Zbliżający się czas wakacji oprócz mile spędzonych chwil niesie ze sobą także większe zagrożenia.

Podczas spotkania Rodzice dowiedzą się co zrobić, gdy na przykład dziecko użądli osa, czy też jak zatamować krwawienie. Ekspert nauczy jak najlepiej zabezpieczyć skręconą nogę czy rękę, odpowie na pytania z zakresu pierwszej pomocy. Przypomni jak to jest z tymi uciśnięciami klatki i wdechami, gdy trzeba zastosować resuscytacje krążeniowo – oddechową. Zajęcia w ramach Klubu Rodziców.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% ceny. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE