Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
CyrKawiaRnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

CyrKawiaRnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

Klub 303

31 sierpnia 2019 r. - godz. 18.00-22.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Klub 303 już po raz piąty zorganizuje cyrkową plenerową kawiarnię. W naszej cyrkowej kawiarni goście będą mogli usiąść przy stolikach, na kocykach i poduszkach, zamówić nieodpłatnie bezalkoholowe tematyczne drinki np. Raj dla cyrkowca, Clown z głową w chmurach, Skok Akrobaty i zdrowe przekąski. Ponadto będzie udostępniony grill, do przygotowania przez uczestników we własnym zakresie drobnych przekąsek. Strefa odpoczynku przy klimatycznej muzyce zostanie wzbogacana pokazami cyrkowymi na mini scenie.

Wstęp wolny!

Wystąpią:

  • Cyrk-O-Maniacy z Klubu 303 w spektaklu cyrkowym Nibyluk. Słońce w kuli,
  • Julia Bogusław w pokazie na Kole Reńskim (German Wheel). Julia jest uczennicą trzeciego roku Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, kształcąca się w specjalizacji Koło Reńskie.
  • Tomasz Krawczyk w pokazie na Drabinie Cyrkowej. Tomasz był uczestnikiem a następnie instruktorem zajęć cyrkowych w Klubie 303. Na chwilę obecna jest uczniem pierwszego roku Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku

Od godziny 19.30 goście CyrKawiaRni będą mieli okazje obejrzeć filmy w plenerowym kinie:

  • The Walk. Sięgając chmur ( 2 godz. 3 min.) Historia francuskiego artysty Philippe'a Petita, który w 1974 roku przeszedł po linie między wieżami World Trade Center. Reżyseria: Robert Zemeckis
  • Cyrk Motyli (20 min.)
    Niezależny film krótkometrażowy z 2009 roku. Producentem filmu jest Joshua Weigel. Jest on również autorem scenariusza, wraz ze swoją żoną Rebeką.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie także promocja działań Klubu 303 na rok 2019/2020.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE